Oferta dla sponsorów

 

sponsor_fot_v2

Konferencja Forum Gospodarki Energetycznej KRAKÓW 2018 odbędzie się w Krakowie w hotelu Qubus w dniach 18–19 marca 2018 roku. Organizowana jest pod hasłem „Dylematy energetyki polskiej – wyzwania i zagrożenia”. Uczestniczyć w niej będą reprezentanci zarówno środowiska naukowo-badawczego, jak również firm i instytucji działających w obszarze sektora paliwowo‑energetycznego.

Jest to również doskonała okazja do zaprezentowania przedsiębiorstwa – jesteśmy przekonani, że doświadczenie i kompetencje charakteryzujące Państwa działalność warte są przybliżenia Uczestnikom konferencji. Oferujemy możliwość dotarcia do stosunkowo szerokiego grona potencjalnych klientów oraz nawiązania współpracy z profesjonalistami wywodzącymi się ze świata naukowego, badawczego oraz biznesowego. W związku z tym proponujemy m.in.:

  • Postawienie banera typu roll-up w hallu hotelu,
  • Umieszczenie logo Partnera (SMALL) na stronie internetowej Konferencji,
  • Umieszczenie logo Partnera na identyfikatorze uczestników – Partner (logo),
  • Umieszczenie logo Partnera na wybranych materiałach reklamowych,
  • Wystawienie stoiska wystawowego w hallu hotelu,
  • Patronat sesji wykładowej.

Oprócz powyższego zachęcamy do skorzystania z szerokiej promocji przedsiębiorstwa w pakiecie Partnera Strategicznego („złotego”), lub Partnera Wspierającego („srebrnego”).

Szczegóły naszej oferty dostępne są w załączonym poniżej formularzu – prosimy kontaktować się z p. Marcinem Malcem  (e-mail: fge@min-pan.krakow.pl,
tel. +48 12 633-02-96, tel. kom. +48 665-922-440)

Formularz ze szczegółami oferty dostępny do pobrania: Formularz Reklamowy