Sesja Studencka

Sesja Studencka, odbywająca się po raz pierwszy na nadchodzącym Forum Gospodarki Energetycznej, jest nową inicjatywą, podjętą przez Sekcję Studentów Stowarzyszenia na Rzecz Gospodarki Energetycznej Polski (PAEE, http://www.paee.org.pl).

Sesja odbędzie się w dniu 17 marca 2019 roku w Hotelu Qubus w Krakowie i będzie otwierała drugie Forum Gospodarki Energetycznej. Aby wziąć w niej udział studenci pierwszego oraz drugiego stopnia muszą wziąć udział w organizowanym konkursie. Tematem konkursu są „Wyzwania sektora paliwowo-energetycznego w świetle zmieniających się uwarunkowań rynkowych i formalno-prawnych”, a zadaniem do wykonania jest przygotowanie prezentacji oraz abstraktu (one-pager) ją podsumowującego i wysłaniu ich na adres e-mail (fge@min-pan.krakow.pl) do 13 stycznia 2018 r. Wybrani referenci będą mieli okazję wygłoszenia swoich referatów przed uczestnikami Forum oraz (w przypadku zwycięstwa) publikacji w Zeszytach Naukowych IGSMiE PAN.

Inicjatywa ta jest wyjątkową okazją do zaprezentowania swoich zainteresowań przed gronem ekspertów z branży paliwowo-energetycznej oraz innych studentów zajmujących się podobną tematyką. Dodatkowo cenne nagrody oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy czynią to jeszcze bardziej atrakcyjnym. W związku z tym, jako Sekcja Studencka PAEE, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału konkursie i przedstawienia się na pierwszej Sesji Studenckiej Forum Gospodarki Energetycznej